0(232) 252 42 46
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Son Model Araçlar ile güvenli, kaliteli ve konforlu bir filo kiralama hizmeti sunuyoruz.
HEMEN BAŞVUR
Kiralama Şartları

Araç Kiralayanın Sorumlulukları

2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu'nun 3. Maddesi gereği, kiralanan aracın kiracının işletmesi altındayken kaza geçirmesi halinde, meydana gelebilecek her tür hasar ve zararın, üçüncü şahıslara veya araçlarına verilebilecek maddi ve manevi zararın tamamının ve doğabilecek her tür hukuki ve cezai sorumluluğun kiracıya aittir.

 

Teminat&Temlik

Borç verenin, verdiği borcun anapara ve faiziyle birlikte geri döneceğinin güvence altına alınması için gösterdiği teminatlardır. Hukuki anlamda kredinin teminatı şahsi ya da ayni olabilir. Şahsi teminatın en önemlisi kefalet, ayni teminatın ise rehin ve ipotektir.


İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası

Trafik kazalarında, üçüncü şahıslar için ortaya çıkan hasarın, trafik sigortası teminatlarının üzerinde kalan kısmı için isteğe bağlı olarak yaptırılan sigortadır. Ayhan Filo Kiralama, trafik kazalarında karşılaşılabilecek maddi kayıpları azaltabilmek amacıyla, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortasını istisnasız olarak her kiraladığı araca isteğiniz doğrultusunda belli bir bedel karşılığında müşterisine sunmaktadır, bu sigorta 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları dahi teminat altına almaktadır.